Media (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Size
ps: كچه

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Upload
ps: پورته کول

en: All
ps: ټول

en: OK
ps: سمه ده

en: Media
ps: رسنۍ

en: Other
ps: نور

en: Select
ps: غوره

en: Any
ps: هر

en: About
ps: په اړه
