Media (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (39 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Size
sl: Velikost

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Upload
sl: Nalaganje

en: All
sl: Vsi

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: image
sl: slika

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Any
sl: Katerokoli

en: About
sl: O modulu

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Uses
sl: Uporablja
