Media (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Size
ast: Tamañu

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Import
ast: Importar

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Upload
ast: Xubir

en: All
ast: Too

en: Other
ast: Otru

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Your settings have been saved.
ast: Guardáronse les tos preferencies.
