Media (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (61 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Upload
hr: Otpremi

en: All
hr: Svi

en: OK
hr: U redu

en: Media
hr: Mediji

en: Directory
hr: Imenik

en: Other
hr: Ostalo

en: Pattern
hr: Uzorak

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: options
hr: opcije

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: image
hr: slika

en: Any
hr: Bilo koji

en: About
hr: Opis

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.

en: The specified file %name could not be uploaded.
hr: Datoteka %name ne može biti otpremljena.

en: Uses
hr: Uporaba

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: Private files
hr: Privatne datoteke

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title

en: Public files
hr: Javne datoteke

en: Image style
hr: Stil slike

en: Manage files used on your site.
hr: Upravljanje datotekama koje se koriste na ovom web sjedištu

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
