Media (7.x-1.7) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: none
bg: не

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Upload
bg: Трансфер

en: All
bg: Всички

en: Media
bg: Медия

en: Directory
bg: Директория

en: Other
bg: Други

en: Original
bg: Оригинал

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: options
bg: опции

en: image
bg: изображение

en: Select
bg: Избери

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bg: Файлът %file не може да бъде съхранен. Неизвестна грешка.

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати

en: Public files
bg: Публични файлове

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
