Media (7.x-1.8) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach
