Media (7.x-1.8) - en to jv translation catalogue (75 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File information
jv: Informasi berkas

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Size
jv: Ukuran

en: Display settings
jv: Sétingan Display

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Import
jv: Ngimpor

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Upload
jv: Unggah

en: file
jv: berkas

en: All
jv: Kabèh

en: File ID
jv: ID berkas

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Other
jv: Liyané

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: Add file
jv: Nambah file

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: image
jv: gambar

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: Alternate text
jv: Teks alternatif

en: Overlay
jv: Ngambang

en: Any
jv: Sembarang

en: About
jv: Ngenani

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
jv: File %file ora bisa disimpen, merga ānā kesalahan sing ora di ngerteni.

en: The specified file %name could not be uploaded.
jv: File %name ora bisa diunggah.

en: The file upload failed. %upload
jv: Gagal ngunggah berkas. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
jv: Kedadéyan kaluputan sing ora bisa dibalékaké. Berkas sing diunggah kétoké ngluwihi wates maksimum ukuran (@size) sing didukung server.

en: manage fields
jv: Natani field

en: Private files
jv: Berkas pribadi

en: Include file in display
jv: Leboknā berkas ing tampilan

en: The description may be used as the label of the link to the file.
jv: Katrangan bisa digunaknā dadi judhul pranala berkas.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
jv: Nemokaké kaluputan sing ora bisa dibalékna. Formulir iki uwis kadaluwarsa. Lagi nyoba ngemot kaca iki lan kirimaké manéh.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
jv: Berkas nang field !name ora bisa diunggah.

en: manage display
jv: nata tampilan

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
jv[0]: Sampéyan arep mbusak item iki?
jv[1]: Sampéyan arep mbusak item-item iki?

en: Public files
jv: Berkas umum

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Weight for new file
jv: Bobot kanggo berkas anyar
