Media (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (78 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Size
km: ទំហំ

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: View
km: មើល

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: file
km: ឯកសារ​

en: All
km: ទាំងអស់

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។

en: Attach
km: ភ្ជាប់

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: image
km: រូបភាព

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Alternate text
km: អត្ថបទ​ជំនួស

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: Any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ​ %file ទេ ។ មាន​កំហុស​មិនស្គាល់ ។

en: The specified file %name could not be uploaded.
km: មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​ដែល​បាន​បញ្ជាក់​ %name ​ទេ​ ។

en: Uses
km: ប្រើ

en: The file upload failed. %upload
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទុក​ឯក​សារ​ឡើង ។ %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
km: កំហុស​ដែល​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បានកើត​ឡើង ។ ឯកសារ​ដែល​បាន​ផ្ទុក​ឡើង​ទំនង​ជា​​លើស​ទំហំ​​ (@size) ឯកសារ​អតិបរមា​ ដែល​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ​នេះ​គាំ​ទ្រ​ ។

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: Private files
km: ឯកសារ​ឯកជន

en: Include file in display
km: រួម​បញ្ចូល​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​ការ​បង្ហាញ

en: The description may be used as the label of the link to the file.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​អាច​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ស្លាក​នៃ​តំណ​ទៅ​ឯកសារ ។

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
km: កំហុស​ដែល​មិន​អាច​សង្គ្រោះ​បាន​កើត​ឡើង ។ ការ​ប្រើ​សំណុំ​បែប​បទ​នេះ​បាន​ផុត​កំណត់ ។ ព្យាយាម​ផ្ទុក​ទំព័រ​ឡើង​វិញ រួច​ដាក់​ស្នើ​ម្តង​ទៀត ។

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
km: មិនអាច​ផ្ទុក​ឡើង​នូវ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​ !name ​បាន​ទេ ។

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
km[0]: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ធាតុ​នេះ​ឬ​?

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title

en: Public files
km: ឯកសារ​សាធារណៈ

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: Weight for new file
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​វាល​ថ្មី
