Media (7.x-1.9) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Public files
lo: ເອກະສານເຜີຍແຜ່
