Media (7.x-1.9) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Confirm
mk: Потврда

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување
