Media (7.x-1.9) - en to os translation catalogue (25 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Image
os: Сурæт

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
