Media (7.x-2.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: none
mn: хоосон

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Display
mn: Харуулах

en: Upload
mn: Оруулах

en: file
mn: Файл

en: File ID
mn: Файл ID

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.
