Media (7.x-2.0-beta12) - en to et translation catalogue (79 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: more
et: veel

en: all
et: kõik

en: File information
et: Faili info

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Preview
et: Eelvaade

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Display
et: Kuva

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: file
et: fail

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: Original image
et: Algne pilt

en: OK
et: Olgu

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Desc
et: Kahanev

en: Directory
et: Kataloog

en: Position
et: Asukoht

en: Pattern
et: Muster

en: Original
et: Originaal

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Browse
et: Sirvi

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: options
et: omadused

en: Attach
et: Pane kaasa

en: Migrate
et: Migreeri

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Overlay
et: Ülekate

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Uses
et: Kasutab

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: The file upload failed. %upload
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
et: Tekkis viga. Üles laetav fail ületab tõenäoliselt maksimaalset faili suurust (@size) mida server toetab.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.

en: Include file in display
et: Kaasa fail ekraanile

en: The description may be used as the label of the link to the file.
et: Kirjeldust saab kasutada failile viitava lingi märgendina.

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Provides the core Media API
et: Media API baasfunktsionaalsus.

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Weight for new file
et: Uue faili kaal

en: Large filetype icon
et: Suur faililiigi ikoon

en: Asc
et: Kasvav

en: Add media from remote services
et: Lisa meedia välisest teenusest

en: Master
et: Peamine

en: Media browser settings
et: Meediabrauseri seadistus

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.
