Media (7.x-2.0-beta13) - en to mr translation catalogue (33 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: all
mr: सर्व

en: File information
mr: फाईल ची माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: none
mr: काहीच नाही

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Display
mr: दाखवा

en: Upload
mr: अपलोड

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Upload date
mr: अपलोड केल्याची तारीख
