Media (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: more
eo: pli

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: none
eo: neniu

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: file
eo: dosiero

en: Desc
eo: malkreske

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Attach
eo: Alkroĉu

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Apply
eo: Apliku

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eo: La dosiero %file ne povis esti konservita. Nekonata eraro okazis.

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: Asc
eo: kreske
