Media (7.x-2.0-beta4) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: File information
ast: Información del ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: none
ast: nengún

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Display
ast: Pantalla

en: Upload
ast: Xubir

en: file
ast: ficheru

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Attach
ast: Axuntar

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
