Media (7.x-2.0-beta6) - en to pl translation catalogue (102 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: all
pl: wszystkie

en: File information
pl: Informacje o pliku

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: none
pl: brak

en: Preview
pl: Podgląd

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: file
pl: plik

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Directory
pl: Katalog

en: Position
pl: Pozycja

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Original
pl: Oryginał

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: options
pl: opcje

en: Attach
pl: Załącz

en: Migrate
pl: Migracja

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Application
pl: Aplikacja

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Display as
pl: Wyświetl jako

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Web
pl: Sieć

en: Opacity
pl: Przeźroczystość

en: Resizable
pl: Zmienny rozmiar

en: Importing
pl: Importowanie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
pl: Nie udało się zapisać pliku %file. Wystąpił nieznany błąd.

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Uses
pl: Używa

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Displays rows as an HTML list.
pl: Wyświetla elementy w postaci listy HTML.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: The file upload failed. %upload
pl: Wysłanie pliku nie udało się. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
pl: Nieodwracalny błąd. Przesłany plik przekroczył maksymalny rozmiar pliku (@size) obsługiwany przez serwer.

en: Library
pl: Biblioteka

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.

en: Include file in display
pl: Dołącz plik przy wyświetlaniu

en: The description may be used as the label of the link to the file.
pl: Opis może zostać użyty jako etykieta odnośnika do pliku.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
pl: Wystąpił nienaprawialny błąd. Nie jest możliwe korzystanie z tego formularza. Należy odświeżyć stronę i spróbować wysłać formularz ponownie.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
pl: Wysyłanie pliku w polu !name nie powiodło się.

en: <em>Edit @type</em> @title
pl: <em>Edytuj @type</em> @title

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Manage files used on your site.
pl: Zarządzaj plikami używanymi w twojej witrynie.

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Weight for new file
pl: Waga nowego pliku

en: Import media files from the local filesystem
pl: Importuj pliki mediów z lokalnego systemu plików

en: %url could not be added.
pl: %url nie może zostać dodany

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Add media from remote services
pl: Dodaj media ze zdalnych serwisów

en: Add media from remote sources such as other websites, YouTube, etc
pl: Dodaj media ze zdalnych źródeł, np. innych stron www, Youtube, itp.

en: Master
pl: Główny

en: Media browser settings
pl: Ustawienia przeglądarki mediów

en: Media browser theme
pl: Skórka przeglądarki mediów

en: User who uploaded
pl: Użytkownik, który zaktualizował

en: Allowed file extensions for uploaded files
pl: Dozwolone rozszerzenia dla wysyłanych plików

en: file from !field_name
pl: plik z !field_name

en: Enabled browser plugins
pl: Włączone wtyczki przeglądarki

en: If no plugins are selected, they will all be available.
pl: Jeżeli nie wybrano żadnej wtyczki wszystkie będą dostępne.

en: Edit selected files
pl: Edytuj wybrane pliki

en: Add internet files to your media library.
pl: Dodaj pliki z internetu do swojej biblioteki mediów

en: Convert Media tags to markup
pl: Konwertuj tagi modułu Media do kodu HTML

en: Import files
pl: Importuj pliki

en: This field supports tokens.
pl: To pole wykorzystuje wzorce.

en: Allowed types in WYSIWYG
pl: Dozwolone typy w WYSIWYGu
