Media (7.x-2.0-beta8) - en to af translation catalogue (29 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: all
af: alle

en: File information
af: Lêerinligting

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: none
af: geen

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Upload
af: Oplaai

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Attach
af: Aanheg

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
