Media (7.x-2.0-rc3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
