Media (7.x-2.0-rc4) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: File information
ka: ინფორმაცია ფაილზე

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: none
ka: არცერთი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: file
ka: ფაილი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Position
ka: პოციზია

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ka: ფაილის %file დამახსოვრება ვერ მოხერხდა. უცნობი შეცდომა.

en: - All -
ka: - ყველა -
