Media (7.x-2.0-rc5) - en to uk translation catalogue (147 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: all
uk: все

en: File information
uk: Інформація про файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Center
uk: По центру

en: none
uk: немає

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Display
uk: Показ

en: Upload
uk: Викласти

en: file
uk: файл

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: OK
uk: Гаразд

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Desc
uk: Спад

en: Directory
uk: Каталог

en: Position
uk: Позиція

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Original
uk: Оригінал

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Browse
uk: Огляд

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: options
uk: варіанти вибору

en: My files
uk: Мої файли

en: Attach
uk: Вкласти

en: Migrate
uk: Міграція

en: Allowed file types
uk: Дозволені типи файлів

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Application
uk: Програма

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Overlay
uk: Накладання

en: Display as
uk: Показати, як

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Web
uk: Веб

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Resizable
uk: Змінний розмір

en: Importing
uk: Імпортування

en: Draggable
uk: Доступне для перенесення

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Uses
uk: Використання

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: The file upload failed. %upload
uk: Викладання файла завершилося невдачею. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
uk: Невідновлювана помилка. Завантажуваний на сайт файл швидше за все перевищує максимальний розмір файла (@size), який підтримує цей сервер.

en: Library
uk: Бібліотека

en: File URL
uk: URL файла

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Include file in display
uk: Додати файл у відображення

en: The description may be used as the label of the link to the file.
uk: Опис може бути використаний як мітка посилання на файл

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
uk: Невідновлювана помилка. Термін використання цієї форми вичерпаний. Спробуйте перезавантажити сторінку і надіслати її знову.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
uk: Файл у полі !name було неможливо відвантажити.

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Stream open: %url
uk: Потік відкрито: %url

en: Multimedia asset
uk: Мультимедійний ресурс

en: Allowed URI schemes
uk: Дозволені схеми URI

en: media
uk: медіа

en: Media Repository
uk: Сховище медіа

en: Attaching media assets to content types
uk: Приєднання медійних ресурсів до типів матеріалів

en: Using media assets in WYSIWYG
uk: Використання медійних ресурсів у WYSIWYG

en: Manage files used on your site.
uk: Управління файлами, використовуваними на вашому сайті.

en: Media browser
uk: Медіа-оглядач

en: Provides the core Media API
uk: Пропонує ядро Медіа API

en: Import these files?
uk: Імпортувати ці файли?

en: The provided directory does not exist.
uk: Запропонований каталог не існує

en: Import files into your media library.
uk: Втягнути файли в вашу медіабібліотеку.

en: Add media
uk: Додати медіа

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Min Width
uk: Мін. ширина

en: Modal
uk: Модальне

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Weight for new file
uk: Вага для нового файла

en: Large filetype icon
uk: Велика іконка типу файла

en: Click to edit details
uk: Натисніть для редагування деталей

en: Simple file importer
uk: Простий втягувач файлів

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
uk: Можуть бути відвантажені лише наступні типи файлів: %types-allowed

en: %url could not be added.
uk: %url не може бути доданий.

en: Unable to handle the provided embed string or URL.
uk: Неможливо обробити наданий рядок для вбудовування або URL.

en: Provides an API for accessing media on various internet services
uk: Надає API для доступу до медіа на різних інтернет-сервісах

en: Asc
uk: Зрост

en: Add media from remote services
uk: Додати медіа з віддалених служб

en: Master
uk: Головне

en: Media browser settings
uk: Налаштування медіа-оглядача

en: Configure the behavior and display of the media browser.
uk: Налаштуйте поведінку та вигляд медіа-оглядача.

en: Media browser theme
uk: Тема медіа-оглядача

en: User who uploaded
uk: Користувач, що відвантажив

en: File view mode
uk: Режим перегляду файла

en: File view mode: @view_mode
uk: Режим перегляду файла: @view_mode

en: Cannot continue, nothing selected
uk: Не можу продовжити, нічого не вибрано

en: Allowed file extensions for uploaded files
uk: Дозволені розширення для відвантажених файлів

en: file from !field_name
uk: файл з поля !field_name

en: Media browser tab
uk: Вкладка медіа-оглядача

en: Display as a tab in the media browser.
uk: Показувати як вкладку у медіа-оглядачі.

en: Enabled browser plugins
uk: Увімкнені плаґіни браузера

en: If no plugins are selected, they will all be available.
uk: Якщо жодного не обрано, будуть доступні усі плаґіни.

en: Media Field
uk: Поле медіа

en: Migrate fields
uk: Перенесення полів

en: File saved
uk: Файл збережено

en: Add internet files to your media library.
uk: Додати файли з інтернету у медіа-бібліотеку.

en: Import files
uk: Імпорт файлів

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: Add @language translation
uk: Додати переклад на мову @language

en: Wrong version
uk: Хибна версія

en: Administer media browser
uk: Адміністрування медіа-оглядача

en: Access media browser settings.
uk: Доступ до налаштувань медіа-оглядача.

en: The provided directory is not readable.
uk: Запропонований каталог закритий для читання.

en: Attach media
uk: Прикріпити медіа

en: Use the media browser
uk: Використання медіа-оглядача

en: Enter the ID of an existing file
uk: Введіть ID наявного файла

en: CSS property z-index.
uk: CSS-властивість "z-index".

en: CSS property background-color; used with overlay.
uk: CSS-властивість "background-color"; використовується з накладанням.

en: CSS property opacity; used with overlay.
uk: CSS-властивіть "opacity"; використовується з накладанням

en: Start migration
uk: Почати перенесення
