Media (7.x-2.0-rc6) - en to ug translation catalogue (38 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: File information
ug: ھۆججەت ئۇچۇرلىرى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: file
ug: ھۉججەت

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Alignment
ug: توغرىلاش ئۇسۇلى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: options
ug: تاللاش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: About
ug: ھەققىدە

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ug: ئېنىقسىز خاتالىق كۆرۈلۈپ، %file ھۆججەتنى ساقلىغىلى بولمىدى.

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
