Media (7.x-2.0-unstable3) - en to ca translation catalogue (73 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Type
ca: Tipus

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: more
ca: més

en: all
ca: tot

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Link
ca: Enllaç

en: none
ca: cap

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Upload
ca: Puja

en: All
ca: Tot

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Media
ca: Multimèdia

en: Directory
ca: Directori

en: Other
ca: Altres

en: Pattern
ca: Patró

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add file
ca: Afegeix un fitxer

en: Match type
ca: Tipus de concordança

en: options
ca: opcions

en: image
ca: imatge

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Any
ca: Qualsevol

en: About
ca: Detalls

en: Importing
ca: Important

en: %name: illegal value.
ca: %name: valor il·legal.

en: Failed to upload the file.
ca: Ha fallat la pujada del fitxer.

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Allowed extensions
ca: Extensions permeses

en: Uses
ca: Usos

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Displays rows as an HTML list.
ca: Mostra les files com un llistat HTML.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Library
ca: Biblioteca

en: Private files
ca: Fitxers privats

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Public files
ca: Fitxers públics

en: Invalid URL.
ca: URL invàlida.

en: Stream open: %url
ca: Flux obert: %url

en: Stream opened: %parameters
ca: Flux obert: %parameters

en: Other match type value
ca: Valor pel tipus de concordança altra

en: Allowed streams
ca: Fluxos permesos

en: Allowed mimetypes
ca: Tipus mime permesos

en: You may optionally enter one or more allowed file mimetypes for this Media type, if appropriate, separating each with a space. You may use a regular expression for matching, such as %image_match (which would match any mimetype beginning with %image) or %any_match, which would match any file mimetype.
ca: Podeu introduir de forma opcional un o més tipus mime de fitxer permesos per aquest tipus de Media, si és apropiat, separant cadascun d'ells amb un espai. Podeu utilitzar una expressió regular per establir les coincidències, com pot ser %image_match (la qual concordarà amb qualsevol tipus mime que comenci amb %image) o %any_match, la qual concordarà amb qualsevol tipus mime de fitxer.

en: You may optionally enter one or more allowed file extensions for this Media type, if appropriate, separating each with a space (and no dots).
ca: Podeu introduir de forma opcional un o més extensions de fitxer permeses per aquest tipus de Media, si és apropiat, separant cadascuna d'elles amb un espai (i no pas punts).

en: Embedding %filename
ca: Incrustació de %filename

en: Upload a new file
ca: Carrega un nou fitxer

en: The file @name was uploaded
ca: S'ha carregat el fitxer @name.

en: An error occurred and no file was uploaded.
ca: Hi ha hagut un error i no s'ha carregat cap fitxer.

en: Thumbnail for !filename.
ca: Miniatura per !filename.

en: Manage files used on your site.
ca: Gestioneu els fitxers utilitzats al vostre lloc.

en: Provides the core Media API
ca: Proporciona l'API del nucli de Media

en: Import files into your media library.
ca: Importa fitxers a la biblioteca de mèdia.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ca: Separeu les extensions amb un espai o una coma i no inclogueu el punt inicial.

en: Current format is
ca: El format actual és

en: %url could not be added.
ca: No s'ha pogut afegir %url.

en: Unable to handle the provided embed string or URL.
ca: No es pot gestionar el codi subministrat per incrustar o la URL.

en: Provides an API for accessing media on various internet services
ca: proporciona una API per accedir el multimèdia a diversos serveis d'Internet

en: Master
ca: Mestre

en: file from !field_name
ca: Arxiu des de !field_name
