Media (7.x-2.0-unstable3) - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: more
gl: máis

en: all
gl: todos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Link
gl: Ligazón

en: none
gl: ningún

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Upload
gl: Subir

en: All
gl: Todo

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Media
gl: Medios

en: Directory
gl: Directorio

en: Other
gl: Outro

en: Pattern
gl: Patrón

en: Original
gl: Orixinal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: options
gl: opcións

en: image
gl: imaxe

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Any
gl: Calquera

en: About
gl: Información

en: %name: illegal value.
gl: @name: valor non permitido.

en: Uses
gl: Usos

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Displays rows as an HTML list.
gl: Amosar as filas como unha lista HTML.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Private files
gl: Arquivos privados

en: <em>Edit @type</em> @title
gl: <em>Editar @type</em> @title

en: Public files
gl: Arquivos públicos

en: Manage files used on your site.
gl: Xestionar of ficheiros usandos no sitio.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
gl: Separe as extensións cun espazo ou una coma e non escriba o punto que as precede.
