Media (7.x-2.0-unstable4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: none
hy: ոչ մի

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hy: Ֆայլը չի կարող պահպանվել: Անհայտ սխալ է տեղի ունեցել:

en: The specified file %name could not be uploaded.
hy: Սահմանված ֆայլը %name  չի կարող վերբեռնվել:

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Private files
hy: Մասնավոր ֆայլեր.

en: <em>Edit @type</em> @title
hy: <em>Խմբագրել @type</em> @title

en: Public files
hy: Հանրային ֆայլեր
