Media (7.x-2.14) - en to eu translation catalogue (69 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: all
eu: denak

en: File information
eu: Fitxategiaren informazioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Center
eu: Erdian

en: none
eu: bat ere ez

en: Preview
eu: Aurrebista

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Display
eu: Bistaratu

en: Upload
eu: Igo

en: file
eu: fitxategia

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Original image
eu: Irudi originala

en: OK
eu: Ados

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Position
eu: Kokapena

en: Original
eu: Originala

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Alignment
eu: Lerrokadura

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: options
eu: aukerak

en: Attach
eu: Erantsi

en: Migrate
eu: Migratu

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Importing
eu: Importatzen

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
eu: Ezin izan da %file fitxategia gorde. Errore ezezagun bat gertatu da.

en: No files available.
eu: Ez dago fitxategirik eskuragarri.

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Upload date
eu: Data igo

en: Displays rows as an HTML list.
eu: Lerroak bistaratu HTML-ren zerrenda bezala

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: The description may be used as the label of the link to the file.
eu: Deskribapena fitxategira zuzendutako estekaren azalpen gisa erabili daiteke.

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Manage files used on your site.
eu: Zure webgunean erabilitako fitxategiak kudeatu.

en: Import these files?
eu: Fitxategi hauek inportatu?

en: The provided directory does not exist.
eu: Ezarritako direktoria ez da existitzen.

en: Import files into your media library.
eu: Inportatu fitxategiak zure media liburutegira.

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style

en: Asc
eu: Goraka

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.
