Media (7.x-2.14) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Attach
gu: જોડો

en: Migrate
gu: સ્થળાંતર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
