Media (7.x-2.15) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Remove
da: Fjern

en: more
da: mere

en: None
da: Ingen

en: Unknown
da: Ukendt

en: file
da: fil

en: ‹ previous
da: « forrige

en: next ›
da: næste »

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
da: Filen %file kan ikke gemmes. En ukendt fejl opstod.
