Media (7.x-2.16) - en to oc translation catalogue (78 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: all
oc: tot

en: File information
oc: Informacion del fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Center
oc: Centre

en: none
oc: pas cap

en: Preview
oc: Apercebut

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Display
oc: Afichatge

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: file
oc: fichièr

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Original image
oc: Imatge original

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Position
oc: Posicion

en: Pattern
oc: Motiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Browse
oc: Percórrer

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Alignment
oc: Alinhament

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: options
oc: opcions

en: Attach
oc: Estacar

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Alternate text
oc: Tèxte alternatiu

en: Apply
oc: Aplicar

en: Select
oc: Seleccionar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
oc: Lo fichièr %file a pas pogut èsser enregistrat. Una error desconeguda s'es produita.

en: Uses
oc: Usatges

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Displays rows as an HTML list.
oc: Aficha las linhas jos forma de lista HTML.

en: Outdated
oc: Obsolète

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: The file upload failed. %upload
oc: Fracàs del transferiment del fichièr. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
oc: I a agut una error irrecuperabla. Lo fichièr transferit a probablement depassat la talha maximala de fichièr (@size) que supòrta aqueste servidor.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
oc: Subdorsièr opcional, dins la destinacion dels mandadisses, ont s'emmagazinaran los fichièrs. No inclogueu las barras de l'inici ni del final.

en: Include file in display
oc: Inclutz lo fichièr en la visualizacion

en: The description may be used as the label of the link to the file.
oc: La descripcion se pòt utilizar coma l'etiqueta del ligam al fichièr.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
oc: I a agut una error irrecuperable. L'ús d'aqueste formulari ha expirat. Proveu de recargar la pagina e tornar a mandar.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
oc: Es pas estat possible de carregat lo fichièr al camp !name.

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Weight for @title
oc: Pes de @title

en: Weight for new file
oc: Pes del fichièr novèl

en: Master
oc: Maître

en: User who uploaded
oc: Utilizaire ayant transferit

en: file from !field_name
oc: fichièr de !field_name
