Media (7.x-2.4) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: all
se: buot

en: Edit
se: Rievdat

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: About
se: Birra
