Media (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: File information
kk: Файл туралы ақпарат

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: Upload
kk: Жүктеу

en: file
kk: файл

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Attach
kk: Қосу

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.
