Media (7.x-2.6) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Preview
bs: Pregled

en: Display
bs: Prikaz

en: file
bs: datoteka

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Directory
bs: Direktorij

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
bs: Fajl %file nije bilo moguće snimiti. Desila se nepoznata greška.

en: Displays rows as an HTML list.
bs: Prikaži redove kao HTML listu.
