Media (7.x-2.6) - en to el translation catalogue (77 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: all
el: όλα

en: File information
el: Πληροφορίες αρχείου

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Center
el: Κέντρο

en: none
el: κανένα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Upload
el: Αποστολή

en: file
el: αρχείο

en: File ID
el: ID αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: OK
el: ΟΚ

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Desc
el: Φθί

en: Position
el: Θέση

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: options
el: επιλογές

en: Attach
el: Επισύναψη

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Resizable
el: Να μπορεί να αλλάζει το μέγεθος

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του αρχείου %file. Παρουσιάστηκε άγνωστο σφάλμα.

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: The file upload failed. %upload
el: Η αποστολή του αρχείου απέτυχε. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
el: Προέκυψε ένα ανεπανόρθωτο σφάλμα.Το απεσταλμένο αρχείο φαίνεται ότι υπερβαίνει το μέγιστο μέγεθος αρχείου (@size) που υποστηρίζει αυτός ο διακομιστής.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.

en: Include file in display
el: Το αρχείο να συμπεριλαμβάνεται στην εμφάνιση

en: The description may be used as the label of the link to the file.
el: Η περιγραφή μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως ετικέτα για το σύνδεσμο προς το αρχείο.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
el: Εμφανίστηκε ένα ανεπανόρθωτο σφάλμα. Η χρήση αυτής της φόρμας έχει λήξει. Δοκιμάστε να ανανεώσετε τη σελίδα και να την υποβάλετε ξανά.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
el: Το αρχείο στο πεδίο !name δεν ήταν δυνατό να αποσταλλεί.

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
el: Χωρίστε τις επεκτάσεις με κενό ή κόμμα και χωρίς να συμπεριλάβετε την τελεία.

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Weight for new file
el: Βάρος νέου αρχείου

en: Asc
el: Αύξ

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.
