Media (7.x-2.6) - en to ku translation catalogue (44 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: more
ku: زیاتر

en: File information
ku: زانیاریی پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: none
ku: هیچ

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Upload
ku: بارکردن

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: File ID
ku: ID ی پەڕگە

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: OK
ku: باشە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Attach
ku: بلکێنە

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: About
ku: دەربارە

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
ku: په‌ڕگه‌ی %file نه‌توانرا پاشه‌که‌وت بکرێت ،هه‌ڵه‌یه‌کی نەناسراو ڕوویدا.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: The file upload failed. %upload
ku: بارکردنی پەڕگە پەککەوتووبوو. %upload

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title

en: Weight for new file
ku: سەنگ بۆ پەڕگەی نوێ
