Media (7.x-2.9) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: none
sl: nič

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Display
sl: Prikaz

en: Upload
sl: Nalaganje

en: file
sl: datoteka

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Position
sl: Položaj

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Attach
sl: Pripni

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Alternate text
sl: Nadomestno besedilo

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: About
sl: O modulu

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Uses
sl: Uporablja
