Media (7.x-3.0-alpha2) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: all
th: ทั้งหมด

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: none
th: ไม่มี

en: False
th: เท็จ

en: Display
th: แสดงผล

en: Upload
th: อัพโหลด

en: file
th: แฟ้ม

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Select
th: เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
th: ไฟล์ %file ไม่สามารถบันทึกเนื่องจากเกิดข้อผิดพลาดที่ไม่ทราบสาเหตุ

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: Uses
th: ใช้

en: <em>Edit @type</em> @title
th: <em>แก้ไขt @type</em> @title

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: User who uploaded
th: ผู้ใช้ที่อัปโหลด
