Media (7.x-3.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (29 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Center
ps: منځ

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Upload
ps: پورته کول

en: OK
ps: سمه ده

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Alignment
ps: پرليكتيا

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
