Media (7.x-3.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (68 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: File information
hr: Informacije o datoteci

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Center
hr: Centar

en: none
hr: ništa

en: Preview
hr: Pregled

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Display
hr: Prikaz

en: Upload
hr: Otpremi

en: file
hr: datoteka

en: File ID
hr: ID datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: OK
hr: U redu

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Desc
hr: Silazno

en: Directory
hr: Imenik

en: Position
hr: Pozicija

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: options
hr: opcije

en: Attach
hr: Priloži

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: About
hr: Opis

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
hr: Datoteka %file nije spremljena. Došlo je do nepoznate greške.

en: Uses
hr: Uporaba

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Displays rows as an HTML list.
hr: Prikaži redove kao HTML listu.

en: The file upload failed. %upload
hr: Otprema datoteke nije uspjela. %upload

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
hr: Došlo je do nepovratne greške. Otpremljena datoteka je najvjerojatnije premašila najveću dopuštenu veličinu datoteke (@size) koju ovaj poslužitelj dopušta.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
hr: Proizvoljni poddirektorij unutar odredišta otpreme gdje će se spremati datoteke. Ne unosite početne ili završne kose crte.

en: Include file in display
hr: Uključi datoteku u prikaz

en: The description may be used as the label of the link to the file.
hr: Opis može biti korišten kao etiketa ili poveznica ka datoteci.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
hr: Došlo je do nepovratne greške. Vrijeme korištenja ovog obrasca je isteklo. Osvježite stranicu i podnesite ponovno.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
hr: Datoteku unutar !name polja nije bilo moguće otpremiti.

en: <em>Edit @type</em> @title
hr: <em>Uredi @type</em> @title

en: Image style
hr: Stil slike

en: Manage files used on your site.
hr: Upravljanje datotekama koje se koriste na ovom web sjedištu

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hr: Razdvojite nastavke razmakom ili zarezom i ne unosite početnu točku.

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Weight for new file
hr: Težina nove datoteke

en: Asc
hr: Uzlazno
