Media (7.x-3.0-rc7) - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: File information
nn: Filinformasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: none
nn: ingen

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Upload
nn: Last opp

en: file
nn: fil

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Attach
nn: Legg ved

en: Allowed file types
nn: Tillatne filtypar

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nn: Fila %file kunne ikkje lagrast. Ein ukjend feil oppstod.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Library
nn: Bibliotek

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title

en: Import files into your media library.
nn: Importer filer til biblioteket
