Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: View
am: ትይታ

en: Error
am: ስህተት

en: Close
am: ዝጋ

en: Clear
am: አጥራ
