Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Image
ar: الصورة

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Preview
ar: معاينة

en: View
ar: عرض

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Error
ar: خطأ

en: File name
ar: اسم الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Caching
ar: التخزين المؤقت

en: Other
ar: آخر

en: Close
ar: إغلاق

en: minutes
ar: دقائق

en: Clear
ar: مسح

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Any
ar: أي من

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ar: يجري توليد الصورة، حاول مجددا بعد قليل.

en: Error generating image.
ar: خطأ في توليد الصورة.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ar: تعذر توليد الصورة المشتقة الموجودة في %path.
