Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Version
cs: Verze

en: Search
cs: Hledat

en: Password
cs: Heslo

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Preview
cs: Náhled

en: View
cs: Zobrazit

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Error
cs: Chyba

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Other
cs: Jiné

en: Close
cs: Zavřít

en: Expires
cs: Expiruje

en: Root
cs: Kořen

en: minutes
cs: minuty

en: Clear
cs: Vymazat

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Authentication
cs: Ověření

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Sort
cs: Řazení

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Any
cs: Libovolný

en: Image generation in progress. Try again shortly.
cs: Obrázek se právě vytváří. Zkuste to o chvíli později.

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
cs: Nebylo možné vytvořit obrázek z umístění %path.
