Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Version
eu: Bertsioa

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Back
eu: Itzuli

en: Preview
eu: Aurrebista

en: View
eu: Bista

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Error
eu: Errorea

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: File size
eu: Fitxategi tamaina

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Caching
eu: Cache-a

en: Other
eu: Bestea

en: Close
eu: Itxi

en: Clear
eu: Garbitu

en: Date created
eu: Sorrera data

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Any
eu: Edozein
