Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Password
he: סיסמה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Error
he: שגיאה

en: File name
he: שם קובץ

en: File size
he: גודל קובץ

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Caching
he: אחסון במטמון

en: Other
he: אחר

en: Close
he: סגירה

en: Clear
he: ניקוי

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Authentication
he: הזדהות

en: Documents
he: מסמכים

en: Sort
he: מיון

en: Any
he: הכל
