Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: File size
ka: ფაილის ზომა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Other
ka: სხვა
