Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: View
ne: दृश्य

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Error
ne: त्रुटि

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Clear
ne: सफा
