Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Description
nn: Beskriving

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: View
nn: Sjå på

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Error
nn: Feil

en: Other
nn: Andre

en: Close
nn: Lukk

en: minutes
nn: minutt
