Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Other
pa: ਹੋਰ
