Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Version
af: Weergawe

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Error
af: Fout

en: Other
af: Ander
