Media: Acquia DAM (7.x-1.01) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Password
bg: Парола

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: View
bg: Прегледай

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Error
bg: Грешка

en: Media
bg: Медия

en: Caching
bg: Кеширане

en: Other
bg: Други

en: minutes
bg: минути

en: Clear
bg: Изчисти

en: Authentication
bg: Удостоверяване
